Plot Guardi, bezpečné místo pro odpočinek...
Slider_Startseite_3.jpg
Plot Guardi pro mnoho, mnoho let...
Slider_Startseite_4.jpg
Plot GUARDI chrání to, co je důležité
slide1.jpg
Balkon od GUARDI odolá všem druhům počasí...
slide2.jpg

Proč GUARDI ?

proč guardi


Garance nejnižší ceny

Nabízíme vynikající kvalitu za nejlepší cenu - zaručeně! Nikdo nenabízí výhodnější řešení než Guardi se stejným vzhledem, kvalitou, tvarem a vybavením - můžeme to garantovat. Nicméně, pokud nám ukážete písemnou nabídku s lepší cenou při stejném obsahu dodávky, pak určitě najdeme řešení, které Vám bude vyhovovat a naše nabídka bude výhodnější.

 

Váš systém GUARDI - jedinečný !

Často je obtížné vybrat si z více než 50 modelů, mnoha variant plotových výplní, ozdobných prvků nebo různých tvarů a vzdáleností profilů ten svůj plot. Navíc je tu ještě více než 250 barev na výběr. Váš poradce Vám pomůže při sestavování Vašeho produktu. Vysoce kvalitní, na zakázku vyrobený plot či balkon z hliníku nelze vidět podruhé. Každé řešení je unikátní a bude pro Váš dům či zahradu jedinečný.

 

Zaměření zdarma

Nejdůležitějším krokem při výběru produktu je osobní návštěva pracovníka GUARDI, zaměření a poradenské služby.

Naši zákazníci si mohou na místě prohlédnout všechny možnosti pro oplocení, nebo balkonový systém. Každý model je představen s rozsáhlým ilustrativním materiálem a vzorky. Pracovník GUARDI může poradit a navrhnout řešení přímo přizpůsobené místním podmínkám v souladu s Vašimi přáními. Konkrétní nabídka je pak zpracována a předložena přímo na míru. A to nejlepší? Pro Vás vše zdarma!

 

Stabilní šroubový systém

Tento systém umožňuje individuální kombinovatelnost jednotlivých profilů!

Všechny profily jsou samostatně povrchově upraveny ve špičkové lakovně Guardi, a pak teprve montovány do jednotlivých komponentů. To otevírá možnosti pro pestré barevné kombinace uvnitř oplocení a výplní bran a branek.

 

Minimální údržba a čištění

Pouze u Guardi jsou všechny produkty ošetřeny NANO technologií. Takže částice vody a nečistoty mohou bleskově stéct, přičemž povrch zůstává delší dobu čistší.

 

Záruka 15 let

Výrobky Guardi jsou povrchově upraveny pouze práškovými barvami té nejvyšší kvality. To zaručuje nejlepší hodnotu uchování a nejdelší životnost na trhu! S přesvědčením společnost Guardi poskytuje15-ti letou záruku na povrchovou úpravu hliníkových profilů, které se používají v našich produktech.