Plot Guardi, bezpečné místo pro odpočinek...
Slider_Startseite_3.jpg
Plot Guardi pro mnoho, mnoho let...
Slider_Startseite_4.jpg
Plot GUARDI chrání to, co je důležité
slide1.jpg
Balkon od GUARDI odolá všem druhům počasí...
slide2.jpg

Historie

 

Guardi je předním výrobcem plotů, bran, balkonů a přístřešků pro auta z hliníku. Více než 12.000 montáží ročně a trvalý nárůst podílu exportu odrážejí mezinárodní rozvoj firmy. Společnost je stále pevně zakořeněna v Rakousku, byla založena v roce 1999 a dnes zaměstnává více než 500 lidí po celém světě.

Orientací na inovace společnost Guardi splňuje náročné požadavky a přísná kritéria v jejích klíčových oblastech řešení plotů a balkonů. Svou vysokou kvalitou provedení a speciálně navržených řešení přizpůsobených potřebám a požadavkům zákazníka se řadí společnost do čela tohoto odvětví. Výrobkům jsou opakovaně udělena mezinárodní ocenění za design.

Nejnovější výrobní metody, využití vysoce kvalitních materiálů a profesionálně proškolených zaměstnanců, kteří neustále pracují na zvyšování kvality výrobků - to vše má za výsledek vysoce kvalitní a inovativní produkty.

Neustále sledování a přizpůsobování trendů na trhu a technicky kompetentní poradenství jsou základem pro úspěch, což je potvrzeno pravidelným každoročním růstem tržeb.