Plot Guardi, bezpečné místo pro odpočinek...
Slider_Startseite_3.jpg
Plot Guardi pro mnoho, mnoho let...
Slider_Startseite_4.jpg
Plot GUARDI chrání to, co je důležité
slide1.jpg
Balkon od GUARDI odolá všem druhům počasí...
slide2.jpg

Spojení s domovem

Mé osobní kořeny byly vždy pro mě velmi důležité. Vyrostl jsem na farmě v Horním Rakousku. A i dnes si velmi dobře vzpomínám na slova mého strýce: "Nedělejte věci polovičatě. Když něco děláte, pak to udělejte hned pořádně! " To, co řekl a dělal mě pak znovu a znovu motivuje a je stále jednou ze základních zásad, podle níž vyrábíme naše produkty.
Během mých studií v USA jsem se následně dozvěděl, co znamená vynikající servis pro myšlení a spokojenost zákazníků. Pozorně poslouchat - to je od té doby něco, co jsem vždy připomínal a vštěpoval svým kolegům na cestě životem.

Sdílení našeho nadšení a radosti našich zákazníků

Jsem hrdý na to, že v Guardi je tvůrčí duch, v nemž je obsažena radost z uplatnění vlastních nových myšlenek.

Když vidím v pondělí v ranních hodinách šťastné tváře ve společnosti, které chtějí společně udělat všechno možné pro spokojenost našich zákazníků, je to prostě krásný pocit. Jsem přesvědčen, že děláte něco lepšího, když to děláte s láskou.

Pozvánka pro Vás

Navštivte nás v našich showroomech a modelových zahradách nebo na veletrhu blízko vás. Je zde i naše servisní středisko na tel.: +43 5 05 890, kde Vám rádi zodpovíme Vaše případné dotazy a nebo si zde můžete sjednat konzultační schůzku.

Přeji Vám v každém případě již nyní radostné chvíle s Guardi!

Váš Rudi Czapek