Plot Guardi, bezpečné místo pro odpočinek...
Slider_Startseite_3.jpg
Plot Guardi pro mnoho, mnoho let...
Slider_Startseite_4.jpg
Plot GUARDI chrání to, co je důležité
slide1.jpg
Balkon od GUARDI odolá všem druhům počasí...
slide2.jpg

Box na balíky (Paketbox)

 

Kdo očekával balík poštou, musel být doma, nebo zajistit někoho na převzetí balíku. Díky našemu Paketboxu s pojistkou proti krádeži balíku to již není nutné.
Nakupovat přes internet je stále více populární. Avšak největší problém je v mnoha místech při doručování balíků. V případě, že příjemce není doma a balíček nemůže být vydán sousedovi, je nutné nechat balík u poštovní služby na výdejním místě. Pak je tu otevírací doba ne vždy příznivá a může trvat několik dní, než nakonec balíček vyzvednete. Řešení nyní nabízí společnost Guardi. Díky takzvanému "Easy-drop Paketbox" je možné přijímat balíky, i když nejste doma. Nový Paketbox je zajištěn proti vykradení, odolný vůči povětrnostním vlivům a může být používány všemi balíkových služeb.
Easy-drop funguje na principu dvojité podlahy. Při otevření horního víka se balík vloží na střední patro. Potom se víko uzavře a střední patro se současně otevře a balík klouže dolů. Při znovuotevření boxu již balíček není vidět, je zde prázdné střední patro. Balíček potom vyjmete ze zadní části boxu přes uzamykatelné dveře.
V základním provedení má box rozměry 53 x 35 cm s volitelnou výškou počínaje od 1 metru, takže může být doručeno i více balíčků současně. Vzhledem k tomu, že kryt má přesah přes sloupek, nemůže voda proniknout dovnitř a poškodit tak doručený balík. Toto řešení Guardi nabízí možnost integrovat Paketbox jako součást plotu s poštovním vhozem na dopisy a komunikačním systémem.

 

Technické parametry

  • vysoce kvalitní hliníkové provedení
  • přizpůsobené, aby vždy odpovídaly designu Vašeho plotu
 

Výhody

  • komfort při použití interkomu
  • možnost přijímání i větších zásilek ve Vaší nepřítomnosti
 

Fotografie